Znajomosc narzedzi marketingowych

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zwykle posiadamy już o nim jedne informacje i wyrobione zdanie. Jednak jak to obcuje z wszystkim nowym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się dołączyć do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Zachodzimy w jeszcze nowe pułapki i zapuszczamy się w niewielkie i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, przebywamy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub następującego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę i krok po kroku, staramy się przynosić ją w mieszkanie. Bardzo komfortowy etap. Obracamy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną znajomość także od okresu do czasu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy często też same błędy, zdobywamy sprawdzenia i wypuszczamy na inny poziom. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w praktykę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w owym etapie idzie gdy po maśle. Nasza nauka jest jeszcze większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że oraz pewną radą możemy służyć maluczkim. Taka wiara w nas żyje. Natomiast są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga więcej nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauki w jasnej formie. Sztuce i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z swymi predyspozycjami. Procesy, których nie skupia się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z planem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne a te nudne też. Oraz jako od wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest faktycznie to, że możemy czekać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest dalej nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich powiedzeń jak "rewolucja". Cokolwiek posiadają na zasad, dowiemy się, biorąc sposób w bycie i traktując go, aż do pobrania mistrzostwa.